اخبار

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی:

توسعه ورزش کارگری نشان از نقش مهم منابع انسانی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور است

توسعه ورزش کارگری نشان از نقش مهم منابع انسانی در توسعه  اقتصادی و اجتماعی کشور است

سومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر با حضور ورزشکاران آذربایجان شرقی در تهران برگزار شد

مراسم افتتاحییه سومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس و بانوان ورزشکار در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی تهران با همت و تلاش اداره کل امور ورزش وزارت و فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران و هیئت های ورزشی کارگری کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر که با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت و تعدادی از نمایندگان مجلس و سرپرستان، مربیان و ورزشکاران بانوان برگزار شد.

 

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی که در آیین افتتاح این دوره از مسابقات شرکت نموده بود در حاشیه این مراسم باشکوه با اشاره به نقش بی‌بدیل ورزش و جایگاه آن در حفظ سلامتی و ایجاد شور و نشاط و شادابی در جامعه کار و تولید اظهارداشت: بی شک ورزش نقش بسیار مهم و برجسته ای از ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی ایفا می‌کند.

 

حسینی ادامه داد: توسعه ورزش کارگری نشان از نقش مهم منابع انسانی در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور دارد و اهتمام ویژه مقام عالی وزارت و معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت در تبیین برنامه‌های راهبردی در امر ورزش نشان از توجه به نقش مهم منابع انسانی سالم و کارآمد در محیط‌های کار است.

در سومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر کشور، تیم اعزامی منتخب بانوان ورزشکار کارگر استان آذربایجان شرقی متشکل از8 ورزشکار، مربی و سرپرست در این دوره از مسابقات شرکت نموده است.که ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی به رقابت خواهند پرداخت.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید