اخبار

بیانیه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی به مناسبت یوم ا... 22 بهمن " فجر انقلاب ، دمیدن خورشید استقلال و آزادی است "

بیانیه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت  در آذربایجان شرقی به مناسبت یوم ا... 22 بهمن  " فجر انقلاب ، دمیدن خورشید استقلال و آزادی است "

میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر مردم انقلابی و همیشه در صحنه را برای حضور در صفوف میلیونی در راهپیمایی باشکوه یوم ا... 22 بهمن فرا خواند. در این پیام آمده است:

بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی است که مردم غیرتمند ایران اسلامی با آرمان‌های جاودان حضرت امام خمینی و افکار و مواضع انقلابی مقام معظم رهبری و راه شهیدان بیعت مجدد نمایند.

امسال 22 بهمن رنگ و بوی دیگری دارد و شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و یارانش شور و حرکت خاصی به حضور میلیون‌ها ایرانی بخشیده به ویژه اینکه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مصادف با چهلمین روز شهادت این سردار شهید مبارزه با استکبار گردیده است و مردم همیشه در صحنه ایران با حضور دشمن شکن در مراسم 22 بهمن آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان لایق انقلابی و خدوم به نظام و مردم اعلام خواهند نمود.

اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی همراه با ملت انقلابی ایران در راهپیمایی پر شکوه یوا.. 22 بهمن حضور پر شور و موثر خواهند داشت.

وعده دیدار ما 30/10 صبح روز سه شنه 22بهمن ماه حرکت مجموعه مدیران و کارکنان ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان از چهارراه منصور به طرف میدان نماز

          

زنده باد رهبری؛  زنده و پاینده باد مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی؛

به امید دیدار در راهپیمائی 22 بهمن ماه سال1398

میراحد حسینی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

و رئیس شورای هماهنگی  ادارات و سازمانهای  تابعه

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید