اخبار

معاون پشتیبانی و اداری مالی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان و مشارکت آنان در مبارزه با بیماری کرونا امری ضروری است

ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان و مشارکت آنان در مبارزه با بیماری کرونا امری ضروری است

دومین جلسه مقابله با بیماری کرونا با هدف پیگیری مصوبات جلسه قبل و برنامه ریزی برای اجرای گام دوم مقابله با بیماری کرونا در محل اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان برگزار شد.

 این نشست که با حضور اعضای کمیته برگزار شد ابتدا دبیر کمیته به بیان اقدامات صورت گرفته پیرامون مقابله با بیماری کرونا پرداخت و در ادامه این نشست معاون پشتیبانی و اداری مالی اداره کل با بیان گزارش اقدامات به عمل آمده اداره کل افزود: مایع ضدعفونی کننده به همراه مایع گندزدایی در محل اداره کل و ادارات تابعه فراهم شده و برای سال بعد تمهیدات لازم صورت گرفته تا ضدعفونی روزانه و محل‌های ارائه خدمات ضدعفونی به عمل آید.

 خسروی افزود: به منظور مشارکت کارکنان در امر ضدعفونی ظرف‌های مخصوص محلول ضدعفونی به صورت روزانه در اختیار کارکنان قرار می گیرد و اسپری های ضدعفونی و گندزدایی برای تمامی اتاق ها تهیه و همچنین در محل‌های ورودی اداره کل محل های مخصوصی محلول ضدعفونی برای استفاده عموم در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی از اجرای آموزش های لازم توسط کارشناسان مرکز تحقیقات و بازرسی کار اداره کل برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و افزود: بدون شک ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان در مبارزه با این بیماری تا حد زیادی در اجرای دستورالعمل های وزارت بهداشت ما را همراهی خواهد کرد.

 معاون پشتیبانی اداره کل از اقدامات به عمل آمده در خصوص دورکاری همکاران و برخی بخش‌ها خبر داد و افزود: با هدف کاهش مراجعات و نیز امکان ارائه خدمات بهینه

 تمهیدات لازم به صورت الکترونیکی از بستر وب سایت فراهم شده است.در این نشست بر اهتمام جدی تمامی همکاران و مشارکت آنان در رعایت بهداشت فردی و عمومی تاکید شد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید