اخبار

تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت مدیرکل اسبق فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی

تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت مدیرکل اسبق فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی در گذشت نابهنگام مدیرکل اسبق سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی این ضایعه را به خانواده ایشان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، با دستور میرهادی قره سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیام تسلیت دکتر محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خانواده داغدار این مدیر فقید ابلاغ شد. درپی درگذشت محمد علی سیابانی مدیر کل سابق آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، میراحدحسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با ابلاغ دستور معاون امور مجلس و استانهای وزارت پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به خانواده ایشان ابلاغ و با نصب بنر تسلیت از طرف مقام عالی وزارت و معاون پارلمانی وزارت درمحل سکونت ایشان با خانواده داغدار این مدیر ابراز همدردی شد.

محمد علی سیابانی پیش از این به مدت بیش از ۱۲ سال بعنوان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با این وزارتخانه همکاری می‌کرد که اخیرا به عنوان مدیرعامل مجتمع معدن طلای زرشوران تکاب فعالیت داشت که در سن 57 سالگی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا بعد از یک ماه بستری در بخش آی سی یو بیمارستان امام رضا (ع) تبریز دارفانی را وداع گفت.

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید