اخبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر: پیشبرد اهداف اقتصادی نیازمند کار و تولید است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر: پیشبرد اهداف اقتصادی نیازمند کار و تولید است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر از ابلاغ دستورالعمل های برگزاری مراسم گرامیداشت هفته کارگر خبر داد و گفت: پیشبرد اهداف اقتصادی نیازمند کار و تولید است وبقاء کارگر وکارفرما در گروتولید است.

خدایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر با اشاره به نام گذاری سال "جهش تولید"، اظهار داشت: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است و در این راستا باید با توجه به نقش و جایگاه کارگران در تحقق اهداف سال جاری توجه داشت.

وی با بیان اینکه که  سلامتی کارگران، روند بهبود تولید و همچنین رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در هفته کارگر باید مد نظر باشد، اضافه کرد: برنامه های این هفته در سال جاری متفاوت تر از سال های گذشته و با هدف حفظ سلامتی و رعایت بهداشت جامعه کارگری و تولید با همکاری تشکل‌های کارگری کارفرمایی برگزار می گردد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر تصریح کرد: در این رابطه شیوه نامه های متناسب با برنامه‌های هفته کارگر با توجه به شرایط پیش آمده در نظر گرفته شده است که راهکارهای عملی برای متناسب سازی برنامه های هفته کارگر با وضعیت و شرایط پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفته است و دستورالعمل های لازم به واحد های تولیدی و خدماتی ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه برنامه های پیشنهادی هفته کارگر بر اساس رویکرد و سیاست‌های اتخاذ شده است که متناسب با این شرایط اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: از مدیران واحدهای تولیدی ضمن درخواست به اجرای برنامه های این هفته، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت امور قرار گیرد.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید