اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

کار نماد پویایی و کارگر بازوی توانمند چرخه عظیم اقتصادی است

کار نماد پویایی و کارگر بازوی توانمند چرخه عظیم اقتصادی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، در نشست با نمایندگان تشکلهای کارگری استان که همزمان با برگزاری نشست مقام عالی وزارت با نمایندگان شرکای اجتماعی کشور برگزار شد با تبریک هفته کارگر اظهار کرد: هفته کارگر بهترین فرصت برای پاسداشت مقام شامخ کارگران و نقش بی بدیل این عزیزان در توسعه و شکوفایی اقتصاد ایران اسلامی است.

 میر احدحسینی از کار به عنوان نماد پویایی و شکوفایی و کارگران را بازوان توانمند چرخه عظیم اقتصادی توصیف و بر تکریم و حفظ حرمت و جایگاه بالای آنان تاکید کرد. وی با اشاره به تلاشهای طاقت فرسای نمایندگان کارگران به عنوان شرکاء اجتماعی دولت، تعامل و همدلی تشکل ها در تحقق اهداف و برنامه های دولت قدردانی کرد.

 حسینی با یادآوری تلاشهای شبانه روزی کارگران در عرصه های اقتصادی تصریح کرد: کارگران با ایثارگری در عرصه کار و تولید با تمام توان در جهت شکوفایی اقتصادی کشور تلاش می کنند و ما قدردان این تلاشهای ارزشمند کارگران و کارفرمایان برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی  هستیم.

  در این نشست نمایندگان کانون بازنشستگان شهرستان تبریز، دبیر خانه کارگر تشکیلات شمالغرب کشور رئیس مجمع نمایندگان کارگران،رئیس انجمن صنفی کارگران استان، مدیر کل تامین اجتماعی و نماینده کارفرمایان و کارگر نمونه استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای ارزشمند خویش پرداختند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید