اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

صنعت آذربایجان نماد تکنولوژی ، توسعه و شکوفایی است

صنعت آذربایجان نماد تکنولوژی ، توسعه و شکوفایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه توانمندیهای گروه صنعتی پارس ساختار در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز بازدید کرد.

میراحد حسینی در این بازدید با اشاره به تولیدات و خدمات ویژه این شرکت در ارائه پروژه های عظیم برقی، عمرانی افزود: با توجه به تکنولوژی طراحی و تولید دکل های انتقال نیرو و ورق های گالوانیزه و شمس های فولادی با فناوری روز دنیا توسط این شرکت و نقش و جایگاه صنعت آذربایجان گفت: صنعت آذربایجان نماد تکنولوژی، توسعه و شکوفایی کشور است وی افزود: این گروه صنعتی با رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی با استقرار  آخرین دستاوردها و تکنولوژیهای روز دنیا در عرصه های مختلف ایفای نقش می کند.

حسینی تلاش برای قطع وابستگی و بهره مندی از ظرفیتهای داخلی را از مولفه های مهم این گروه صنعتی برشمرد و اظهار کرد در شرایط مختلف اقتصادی صنعتگران و تلاشگران این صنعت نقش ارزشمند و اثرگذار خود را در توسعه استان و کشور به خوبی نشان داده اند و هم اکنون شاهد توسعه و پیشرفت این صنعت در عرصه‌های مهم اقتصادی کشور هستیم.

وی در بازدید از بخشهای مختلف این گروه صنعتی خاطرنشان کرد: استقرار تکنولوژیهای جدید با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی و تولید دکل های خود ایستایی بتنی از مهم‌ترین محصول این شرکت می باشد حسینی افزود: خوشبختانه با نگرش وسیعی که مدیریت و مجموعه کارگران پرتلاش و مدیران این گروه صنعتی دارند شاهد اقدامات بسیار خوبی در اجرای پروژه های عظیم داخلی و خارجی هستیم.

 حسینی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته ابراز امیدواری کرد با توسعه همه جانبه این گروه صنعتی که از صنایع مادر کشور بشمار می رود شاهد ایفای نقش بیشتر این گروه در تامین نیازهای داخلی و ظرفیت های بین‌المللی باشیم.

گروه صنعتی پارس ساختار با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در صنعت برق کشور از پشتوانه علمی و عملی اجرای صدها پروژه احداث و بازسازی نیروگاه ها، پست های فشار قوی و خطوط انتقال نیروی برق در داخل و خارج از کشور فعالیت دارد.

همچنین در این گروه صنعتی شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز، شرکت ذوب نورد توانارام، هتل گسترش و بازرگانی آشنا رام تحت نام گروه صنعتی پارس ساختار فعالیت دارند.

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید