اخبار

معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی:

صیانت از جامعه کارگری و حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی یک ضرورت است

صیانت از جامعه کارگری و حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی یک ضرورت است

علیار راستگو در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت تثبیت اشتغال موجود در شرایط فعلی، اظهار کرد: در شرایطی که اکنون به سر می‌بریم شرایط بسیار خاص بوده و باید ضمن تثبیت اشتغال موجود، صیانت از جامعه کارگری و حل مشکلات واحد‌های صنعتی و تولیدی استان نیز در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: شرایط فعلی، شرایط همزیستی با کرونا است؛ از این رو باید تمام تلاش خود را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری و واحد‌های صنفی که از کرونا و تحریم‌ها متضرر شده‌اند، به کار گیریم. سید ضیا الدین شجاعی برهان،مشاور ارشد وزیر تعاون، کار و‌ رفاه اجتماعی به همراه سید محسن دلبری مدیرکل امور استانهای این وزارتخانه از کارخانه ماشین سازی بازدید کردند شجاعی برهان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار صدای واحدگفت:بنا به درخواست و تاکید استاندار امروز بازدیدی از کارخانه ماشین سازی داشتیم.

وی افزود: هیئتی اعم از مدیر کل امور استانهای وزارتخانه،تشکلهای کارگری،مدیران و معاونین اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،پیشکسوتان کارگری و کارفرمایی نیز لطف کردند و همراهی کردند وی گفت:کارخانه ماشین سازی تبریز،عزت و آبروی این منطقه است.همواره این کارخانه دارای آوازه در سطح جهان بوده است.مردم تبریز دارای تعصب و غیرت ویژه ای بر روی این کارخانه هستند.

وی افزود:متاسفانه در مقطعی این کارخانه دچار مشکلاتی شد که دغدغه جدی و اساسی برای کارمندانش بوجود آمد و همه نگران شدند که چرا ماشین سازی که یک قطب مهم صنعتی بوده با مشکلات مالی و عدم پرداخت حقوق رو به رو شد.

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید