اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

باید از ظرفیت فضای مجازی برای صدور اندیشه امام و انقلاب استفاده کنیم

باید از ظرفیت فضای مجازی برای صدور اندیشه امام و انقلاب استفاده کنیم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: باید از ظرفیت و  بستر فضای مجازی برای صدور اندیشه انقلاب و امام استفاده کنیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی همزمان با فرا رسیدن سالکرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) با اشاره به شرایط حساس کنونی بر یادآوری اندیشه ها و آرمان امام و انقلاب در جامعه تاکید کرد.

وی افزود: جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان به عنوان شرکای اجتماعی همواره در تبیین دستاوردهای نظام نقش اساسی ایفاء نموده و افتخارات بزرگی برای اعتلای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور کسب نموده اند و در همه حال منشاء خیر و برکت برای اعتلای کشور بوده اند.

فتحی با اشاره به اندیشه و سلوک و شخصیت حضرت امام (ره) و تاثیر این اندیشه ها در پیشرفت های اقتصادی، علمی و فرهنگی افزود: انطباق و وحدت افکار و رفتار امام، الهی بودن، ظلم ستیزی، ساده زیستی، اعتماد به نفس و تکریم مردم از مهمترین شاخصه های اندیشه و شخصیت امام توصیف و خدمت به مردم و خدمتگزاری در جامعه را از نشانه های دولت خدمتگزار در کلام امام خمینی (ره) عنوان کرد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از شرکای اجتماعی و واحدهای تولیدی، صنعتی خواست تا ضمن توجه به فضاسازی و بهره مندی از فضای مجازی هزینه های مربوط به اجرای مراسم و ایستگاه صلواتی را صرف امورات خیریه و نیز جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد هزینه نمایند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید