اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

توسعه ی کشور و پیشرفت استان در گرو رونق و جهش تولید است

توسعه ی کشور و پیشرفت استان در گرو رونق و جهش تولید است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: توسعه و پیشرفت مادی و معنوی کشور در گرو رونق و جهش تولید است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، دکتر حسین فتحی در نشست اختصاصی با مدیرعامل معدن مس سونگون با اشاره به نقش این شرکت در توسعه منطقه گفت: توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال در سایه تلاش های مستمر فعالان عرصه صنعت و تولید است و شرکت مس سونگون به لحاظ توانمندی ها و ظرفیت های بالای تولید در رونق اقتصادی و توسعه اشتغال منطقه نقش برجسته‌ای ایفا نموده است.

دکتر حسین فتحی افزود: دستیابی به اقتصاد پویا را حمایت از تولید کنندگان و صیانت از منابع انسانی عنوان کرد و اظهار کرد: تحقق این امر با تکمیل زنجیره تولید و بهره وری و استفاده از ظرفیت های داخلی میسر می گردد.

 وی توسعه و پیشرفت مادی و معنوی کشور را در گرو رونق و جهش تولید عنوان کرد و بر بهره مندی از تمامی ظرفیت ها و توانمندیهای منابع انسانی تاکید کرد.

 فتحی افزود: در سایه تلاشهای مدیریت و کارگران، این شرکت در سطح استان و کشور به عنوان واحد نمونه انتخاب و معرفی شده است که این موفقیت رابه کارگران و مدیران این مجموعه تبریک عرض می نمایم. در این نشست مهندس شریفی مدیر عامل معدن مس سونگون اقدامات، فعالیت ها و پروژه های در دست اقدام و طرحهای توسعه ی شرکت را به اطلاع سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذر بایجان شرقی رساند.

وی افزود: فراوری فاز 3 تغلیظ مجتمع مس سونگون یکی از پروژه هایی است که منجر به فعالیت کارخانه های ذوب و پالایش می شود.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید