اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

رونق اقتصادی با سرعت بخشیدن به امر تولید و رفع موانع امکان پذیر است /آذربایجان شرقی یکی از قطب های مهم صنعتی و پیشگام در دستیابی به جهش تولید است

رونق اقتصادی با سرعت بخشیدن به امر تولید و رفع موانع امکان پذیر است /آذربایجان شرقی یکی از قطب های مهم صنعتی و پیشگام در دستیابی به جهش تولید است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در نشست با دکتر روح ا.. متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان نقش راهبردی این اداره کل در حفظ و صیانت از نیروی کار، مدیریت بر تولید و اشتغال و گسترش و توسعه تعاون در کشور افزود: با وجود نمایندگان متخصص و متعهد در مجلس شورای اسلامی شاهد تحولات عظیم و نقش آفرینی مردم در توسعه و شکوفایی کشور خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، دکتر حسین فتحی افزود: آذربایجان شرقی یکی از قطب های صنعتی کشور بوده و با وجود ظرفیت‌های ویژه یکی از استان های پیشگام و پیشرو در دستیابی به جهش تولید می باشد.

 سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به مولفه‌های مهم و تاثیر گذار در رفع مشکلات اقتصادی و توسعه و رونق تولید خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار اقتصادی در واحد ها، تکیه بر مزیت ها و قابلیت های بومی تولید و توسعه دولت الکترونیک با در نظر گرفتن شرایط زمانی می‌تواند بهترین فرصت را برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری فراهم نماید.

وی با اشاره به اقدامات بعمل آمده در رفع موانع و مشکلات موجود در استان افزود: با همت و همراهی اعضای کمیسیون کارگری استان و کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری شاهد رفع موانع و مشکلات در واحدهای تولیدی صنعتی استان هستیم وی با قدردانی از توجه و اهتمام  ویژه نمایندگان مجلس به توسعه همه جانبه استان از نماینده تبریز خواست تا زمینه حضور نمایندگان مجلس در بازدید از توانمندی های صنعتگران و نیز بررسی مشکلات و موانع پیش روی صنعت و تولید استان را فراهم نماید .

فتحی خاطر نشان کرد: برای رونق اقتصادی و جهش تولید باید با سرعت در مسیر توسعه و شکوفایی استان حرکت کنیم و این امر با همدلی و همراهی مسئولین و مشارکت مردم موثر خواهد شد.
۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید