اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی:

ایجاد امکانات فرهنگی، رفاهی و ورزشی کارگران یکی از اهداف راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

ایجاد امکانات فرهنگی، رفاهی و ورزشی کارگران یکی از اهداف راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد امکانات فرهنگی، رفاهی و ورزشی برای کارگران از اهداف راهبردی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است.

 دکتر حسین فتحی در نشست اختصاصی با نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی پیرامون تکمیل پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شبستر افزود: با هدف برخورداری آحاد مردم علی‌الخصوص کارگران، کارفرمایان و تعاونگران از امکانات فرهنگی، ورزشی و رفاهی و در راستای ایجاد شور و نشاط و شادابی، در تمامی شهرستانها یک مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایجاد گردیده است.

 وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اجرای پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی وایقان از توابع شهرستان شبستر افزود: به لحاظ نوسانات موجود در بازار اجرای پروژه از سوی پیمانکار با مشکل مواجه شده است که علی رغم پیش بینی های صورت گرفته و تعیین شاخص های تعدیل مقرر شد طی مذاکره با معاونت عمرانی استانداری امکان استمرار فعالیت و اجرا و تکمیل پروژه بررسی و فراهم گردد.

 فتحی در بخش دیگری با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ درصد از جمعیت استان عضو شرکت‌های تعاونی و از خدمات بخش تعاون بهره مند می باشند افزود: حوزه عملکرد و فعالیت این اداره کل فرابخشی و مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است و ما به دنبال ارزش آفرینی در تمامی بخش‌ها هستیم.

 وی ادامه داد: با همت و همراهی دستگاه‌های همکار علی رغم تحریم های ظالمانه کمترین میزان تنش کارگری و واحد مشکل دار را در کشور داریم وی با تاکید بر ضرورت تغییر نگرش نسبت به کار و آموزشهای کاربردی در حوزه کار خاطر نشان کرد: آینده کار دچار تغییرات اساسی است و نیاز به بازنگری و باز تعریف نیروی کار و اشتغال می باشیم.

 دکتر فتحی افزود: مسائل اجتماعی و رفاهی همواره از موضوعات مهمی است که مقام عالی وزارت توجه خاصی به معیشت و رفاه مردم علی الخصوص کارگران و بازنشستگان دارند.

 سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع شفافیت را یکی از اقدامات مهم و شعار محوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و تمامی دستگاهها و سازمان‌ها را برای پیوستن به پویش ملی شفافیت فراخواند.

۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید