اخبار

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی:

شبستر از فرصت های بالای سرمایه گذاری و توسعه بالایی برخوردار است / پروژه های نیمه تمام در یک نگاه گزارش گردد

شبستر از فرصت های بالای سرمایه گذاری و توسعه بالایی برخوردار است / پروژه های نیمه تمام در یک نگاه گزارش گردد

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در نشست اختصاصی با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی پیرامون بررسی راهکارهای توسعه و پروژه های نیمه تمام شبستر با بیان ظرفیت و پتانسیل های بالای این شهرستان در امر توسعه افزود: شبستر با دارا بودن شهرک های بزرگ صنعتی از فرصت‌های بالای سرمایه‌گذاری و ظرفیت‌ توسعه بالا برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، سردار جعفر راستی با اشاره به اینکه محدودیت‌های اعتباری مانع اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی می گردد اظهار کرد: مشارکت، همدلی و همراهی مردم بزرگترین سرمایه ای که است که مردم این منطقه از این سرمایه بزرگ خداوندی برخوردار می باشند.

 وی در بخش دیگری با اشاره به روند اجرائی پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی شهرستان وایقان افزود: شهرستان وایقان نقش و خدمات خیلی زیادی را در کشور داشته اند و با توجه به ظرفیت های موجود در این شهرستان اقدامات در شأن این شهرستان صورت نگرفته است.

 راستی با تاکید بر ضرورت توجه به تکمیل پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران افزود: پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران علی رغم تلاش های صورت گرفته به لحاظ نوسانات موجود متوقف شده است.

 وی با قدردانی از تلاشهای مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مجموعه شهرداری و شورای شهر شهرستان وایقان خواستار تسریع در اجرای پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی  کارگران در این شهرستان شد.

۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید