اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

مدیران الگو، پرچمداران تحول هستند/تحول نیازمند تغییر در تکنولوژی و نوآوری در محصول است

مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, تحول نیازمند تغییر در تکنولوژی و نوآوری در محصول است, اشتغال

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در آئین تجلیل از۳ واحد نمونه استان آذربایجان شرقی که با حضور میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، محمودی فرماندار آذرشهر حضور داشتند با بیان نقش مدیران در ایجاد تحول در اقتصادکشور گفت: مدیران الگو پرچمداران تحول هستند.

حسین فتحی تغییر در تکنولوژی سازمانی و نوآوری در تولید محصول با کیفیت را از مولفه های تحول برشمرد و افزود تحول نیازمند تغییر است وی با اشاره به نقش مهم منابع انسانی در تحول و جهش تولید اظهار کرد: منابع انسانی در کانون تحول قرار دارند و برای ایفای نقش بهتر این نیروی عظیم کشور باید سیستم های جزیره‌ای به سیستم های شبکه ای تبدیل گرددو ساختار کارآفرینی و ارگانیکی مد نظر مدیران و در کانون توجه قرار گیرد.

فتحی با اشاره به تحولات عظیم در ساختار مدیریتی گفت: برای تحقق و توسعه کشور باید مدیریت فرایندی جایگزین مدیریت سنتی و وظیفه ای گردد.

مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بخش دیگری با بیان ضرورت نهادینه شدن فرهنگ کار و کارآفرینی در کشور افزود خلاقیت و نوآوری مدیران موفق در عرصه کار و تلاش باید به عنوان الگو در جامعه معرفی و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کار تلاش کنیم.

فتحی با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته توسط واحدهای نمونه استان تصریح کرد علی رغم تهدیدات و تحریم های ظالمانه شاهد رشد و شکوفایی و رونق و اقتدار اقتصادی درکشور هستیم.

وی موفقیت های بدست آمده در عرصه کارو تولید را مرهون تلاشهای بی وقفه مدیران به عنوان سرداران جنگ اقتصادی و تلاشها ی خستگی ناپذیر و ایثار گریهای کارگران به عنوان افسران جنگ اقتصادی توصیف کرد.

وی برگزاری جشنواره امتنان از واحد های تولیدی را گامی مهم در ارج نهادن به تلاشها و مجاهدت شبانه روزی مدیران در عرصه کار و تلاش عنوان نمود.

حسین فتحی پیرامون برگزاری آئین تجلیل و تکریم مقام شامخ مدیران موفق پرداخته تصریح کرد:امسال به دلیل  شیوع ویروس منحوص کرونا و به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا و مدیریت عالی استان آئین تجلیل بصورت محدود با حضور در واحد های نمونه استان ضمن ابلاغ سلام و خدادوست مقام عالی وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی و استاندار محترم با اهداء لوح و تندیس خدمات و تلاشهای مدیران در عرصه مهم اقتصادی را ارج نهاده و حمایت و پشتیبانی خود را از تلاشهای کارآفرینانه و خلاقانه واحد های تولیدی صنعتی به عنوان نمایندگان تلاشگران این عرصه را اعلام می نمائیم.

در این مراسم سید محمد رضا میر تاج الدینی نماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذر شهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز با قدر دانی از تلاشها و مجاهدت مدیران در عرصه اقتصادی اظهار کردتجلیل از مدیران تلاشگر و حضور در واحد های تولیدی نشان از حمایت قاطع از واحد های تولیدی است و مجلس و دولت همه جانبه در کنار هم در صدد رفع موانع و مشکلات موجود در واحد های تولیدی و صنعتی می باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیران واحدهای تولیدی صنعتی کشور در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند افزود: با همت و تلاش جمعی از مدیران و کارگران در واحدهای تولیدی صنعتی شاهد استقامت و پایداری مدیران  در عرصه اقتصادی هستیم.

وی نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری را نشان از راهبرد اصلی اقتصادی مبتنی بر جهش تولید عنوان کرد و با اشاره به حضور نمایندگان بخش خصوصی در شورای گفتگوی آنرا نشان از اهتمام جدی مجلس و دولت برای حمایت از تولید و حل مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی دانست.

میرتاج الدینی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و ضرورت حمایت از تولید داخلی و تامین مایحتاج مردم خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های مهم مجلس برای حفظ و ارتقاء سطح خرید مردم است.

وی تاب آوری را یکی از بحث‌های مهم در حوزه اقتصادی عنوان نموده و افزود: واحدهای تولیدی صنعتی تاب آور در سایه مدیریت اثربخش و همراهی کارگران میسر می گردد.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید