اخبار

مشاور عالی وزیر تعاون کارو رفاه اجتماعی در تبریز عنوان کرد:

شفافیت موجب تحول عظیم در تحقق اهداف راهبردی وزارت و ارتقاء تعاملات اجتماعی شده است

شفافیت  موجب تحول عظیم در تحقق اهداف  راهبردی وزارت و ارتقاء تعاملات اجتماعی شده است
مشاور عالی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز گفت:شفافیت بعنوان یکی از تعهدات وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی تحولی عظیم در تحقق اهداف راهبردی وزارت و ارتقاء سطح تعاملات اجتماعی ایجاد نموده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،دکتر شجاعی برهان در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانها و بخشهای اقتصادی تابعه وزارت در آذربایجان شرقی که در شرکت مهر اصل برگزار شد با بیان اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه شفافیت افزود: وعده مقام عالی وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی به عنوان تعهدات خود در حوزه ی جوان گرایی، توجه به حقوق سالمندان و بازنشستگان و بهزیستی و صندوق های بازنشستگی و بیمه روستاییان ،کشاورزان و عشایر و سایر بخشها تحقق پیدا کرده است و این امر تحولی عظیم در حوزه ارتباطات و تعاملات اجتماعی ایجاد نموده است.
وی افزود: هم اکنون شاید تحولات بزرگی در حوزه ی آموزشهای فنی و حرفه ای،سازمان بهزیستی و بازنشستگی و شرکتهای شستا در کشور هستیم.
شجاعی برهان با تاکید بر لزوم هم افزایی برای تحقق برنامه های راهبردی وزارت اظهار کرد: نشست شورای هماهنگی میتواند در ارتقاء تعاملات بین دستگاهی و هم افزایی،ظرفیت های بالایی را در حوزه ی خدمت رسانی ایجاد کند.
وی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته از سوی معاونت امورمجلس، حقوقی و استانهای وزارت از دکتر رومیانی معاونت این حوزه و دلبری مدیر کل امور استانهای وزارت قدردانی کرد و افزود: با تلاشهای بی وقفه معاونت امور مجلس ،حقوقی و استانهای وزارت شاهد تحولات ویژه در ارتباط با نمایندگان واقدامات ارزشمندی از سوی استانها هستیم.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۷:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید