اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اعلام کرد:

راه اندازی مرکز نوآوری و توسعه تعاون در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, راه اندازی مرکز نوآوری و توسعه تعاون در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی با اعلام این خبر افزود:مرکز نوآوری و توسعه تعاون آذربایجان شرقی به همت اتحادیه تعاونیهای دانش بنیان و پیگیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل مرکز آموزش و تحقیقات جهاد دانشگاهی برای حمایت حدود 18 مجموعه نوآور، فناور و استارت آپ ها در بخش تعاون با هدف نوآور نمودن فرآیند، ساختار سازمانی، مدیریت و بازار در بخش تعاون راه اندازی شد.

 فتحی افزود: مرکز نوآوری و توسعه تعاون آذربایجان شرقی با حضور "محمد شریعتمداری" وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی،" سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، "محمدرضا پور ابراهیمی" و "مهدی عیسی زاده" روسای کمیسیون های اقتصادی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی، "محمد کبیری" معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و" حمید رضا طیبی" رئیس جهاد دانشگاهی بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح گردید.

وی ادامه داد: این مرکز با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با هدف توسعه نوآوری و فناوری در بخش تعاون ایجاد شده است.

همچنین در این مراسم که با حضور فتحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، واعظی رئیس پارک علم و فناوری و محسنی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید، از پوستر فراخوان جذب و پذیرش طرح های فناور و نوآور و سایت این مرکز رونمایی شد. و در حاشیه این مراسم از مرکز و طرح های فناور و دانش بنیان بخش تعاون بازدید بعمل آمد.

فتحی افزود:مرکز نوآوری توسعه تعاون آذربایجان شرقی برای واحدهای مورد پذیرش، خدمات؛ استقرار، حمایت مالی از طرح ها، اینترنت، کارگاه تخصصی، شبکه سازی، تدوین مدل کسب و کار، مشاوره، آموزش در حوزه مدیریت کسب و کار و سایر خدمات عمومی را برای واحدهای فناور و نوآور مستقر ایجاد گردیده است.

در این مرکز علاوه بر پذیرش طرح ها بصورت عمومی در تمامی حوزه ها، جشنواره هایی در زمینه؛ مشاغل خانگی، ایمنی و بهداشت محیط کار، مدیریت فرآیند در تسریع راه اندازی واحد تحقیق و توسعه بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط، برگزار خواهد شد که طبق زمانبندی به اطلاع عموم خواهد شد.

۹ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید