اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

انسان محور توسعه است

انسان محور توسعه است

اختتامیه جشنواره مسابقات ورزشی فرزندان کارگران بانوان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اختتامیه جشنواره ورزشی کارگران گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و یادواره اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در تبریز برگزار گردید. این دوره از مسابقات با حضور18 تیم ورزشی در رشته های والیبال، دو ومیدانی و تیر و کمان و کوهنوردی فرزندان کارگران برگزارشد که با برگزاری مسابقه فینال رشته والیبال در رده سنی امید جوانان پایان یافت.

حسین فتحی در آئین اختتامیه این جشنواره ی ورزشی با اشاره به نقش بنیادین ورزش در بهره وری و ایجاد شور و نشاط در آحاد جامعه و نقش آن در همدلی و مشارکت و مسئولیت پذیری اظهار کرد: انسان محور توسعه است و در این میان ورزش نقش اساسی در عرصه های مختلف ایفا میکند.

وی با تبریک ایام فرخنده ی ماه رجب مهم ترین پیام بعثت را در سه محور تشریح کرد و بر تلاش هر چه بیشتر جوانان برای تهذیب ،تحصیل و حضور مقتدرانه توام با احترام در میادین ورزشی تاکید کرد.

در اختتامیه این جشنواره ی بزرگ ورزشی تیم ها و نفرات برتر رشته های ورزشی والیبال ،دومیدانی ،تیروکمان و کوهنوردی باحضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان،معاونت امور اجتماعی اداره کل ونمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان ورزش بانوان جامعه کارگری و  رئیس هیات ورزش کارگری استان  با اهدا کاپ قهرمانی، حکم و جوایز نقدی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید