اخبار

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی:

یکی از مولفه های پشتیبانی، صیانت از سرمایه های انسانی است/ محور برنامه های هفته کارگر نشان دادن نقش کارگر در عرصه کار و تولید است

یکی از مولفه های پشتیبانی، صیانت از سرمایه های انسانی است/ محور برنامه های هفته کارگر نشان دادن نقش کارگر در عرصه کار و تولید است
مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: یکی از مولفه های پشتیبانی،صیانت از سرمایه های انسانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در نشست مشترک سازمان بسیج کارگری کشور با وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی و نمایندگان دستگاهها و تشکل های کارگری کشور که همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر بصورت سراسری  در محل اتاق ویدئو کنفرانس سپاه عاشورای آذربایجان شرقی برگزار شد با بیان نقش کارگران در عرصه های اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی اظهار کرد: نقش کارگران در تمامی عرصه ها بی بدیل است و همانند کادر درمان برای سربلندی کشور عزیزمان لحظه ای هم خط تولید را رها نکردند .

رئیس ستاد بزرگداشت هفته کارگر افزود: با همت و تلاش جمعی کارگران و کارفرمایان علی رغم محدودیت ها کمترین میزان تعدیل نیروی کار و بیشترین  میزان اشتغال را در سال ۹۹ داشتیم.

وی یکی از مولفه های مهم در تحقق شعار سال را صیانت از سرمایه های انسانی خواند و افزود: محور اصلی برنامه های هفته کارگر در واقع نشان دادن نقش این قشر عظیم و سختکوش در عرصه های مختلف اقتصادی است.

فتحی با تاکید بر حفظ کرامت و منزلت کارو کارگر در بیان جایگاه مقدس کارو گا گر با اشاره به فرمایشی گهربار از حضرت امام رضا (ع) بیان داشت؛ عرق جبین کارگر معادل خون شهید در میدان جهاد است.

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی تصریح کرد: به همت تشکل های کارگری و سازمان بسیج کارگری تعداد واحد های مشکل دار از ۱۳ مورد در سال ۹۸ به ۵ مورد در اواخر سال ۹۹ کاهش پیدا کرده و برای ۱۰ هزار نفر  بیشتر از سال ۹۸ اشتغال در استان ایجاد شده است.

فرمانده بسیج کارگری آذربایجان شرقی:

چاپ کتاب" از کوره های زمین" ویژه شهید شاخص کارگری در آذربایجان شرقی/ایجاد قرار گاه استانی رفع موانع تولید در آذربایجان شرقی

فرماندهی بسیج کارگری سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از چاپ و رونمایی از کتاب" از کوره های زمین" ویژه شهید شاخص جامعه کارگری سال شهید کلاته توسط بسیج کارگری سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی خبر داد.

سرهنگ دباغی با اعلام برنامه های هفته کارگر اظهار کر: دیدار با خانواده های معظم شهدا،حضور سردار فرماندهی سپاه عاشورا و بازدید و اهداء گل در واحد های تولیدی ،صنعتی به کارگران ،برگزاری همایش نقش زنان در تولید و تجلیل از کارگران زن نخبه ، حضور در برنامه های زنده تلویزیونی و دیدار با نماینده ولی فقیه همچنین غبار روبی و گلباران مزار مطهر شهداورزمایش کمک های مومنانه با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی به نیاز مندان که در قالب برنامه های ستاد بزرگداشت هفته کارگر در استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

فرماندهی بسیج کارگری سپاه عاشورا از ایجاد قرارگاه استانی رفع موانع تولید در تبریز خبر داد و تصریح کرد: از مهم ترین ماموریت های  این قرار گاه پایش و عارضه یابی واحد های تولیدی صنعتی با هدف پشتیبانی و مانع زدایی ها خواهد بود.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید