اخبار

تجلیل از کارگران نمونه شهرداری شبستر

تجلیل از کارگران نمونه شهرداری شبستر

 شهردار شبستر درمراسم تجلیل از کارگران شهرداری شبستر در سخنانی به تقدیر از اقدامات کارگران در حوزه های مختلف شهری پرداخت و گفت: حاصل زحمت و تلاش کارگران عزیز شهرداری در سطحی وسیع و در جای جای شهر در معرض دیدگان شهروندان است.

موسویان شهردار شبستر ضمن گرامیداشت هفته کارگر گفت: آنچه ما همیشه بر روی آن تاکید کرده ایم و به آن اعتقاد داریم عبارت است از تکریم و احترام به مقام و جایگاه کار و کارگر که برای فرهنگ عمومی شهر یک ضرورت است لذا اگر چیزی به نام حقوق و منزلت کارگر تعریف می کنیم باید بر اساس تکریم و احترام به کارگر باشد که با عزم ملی و مدیریت جهادی قابل عینیت بخشیدن است.

شهردار شبستر با بیان اینکه امروز شاهد تقدیر و تجلیل از کارگران نمونه شهرداری هستیم که در این جمع حضور دارند خاطرنشان کرد: شهرداری  شبستر دارای کارگران همدل ، دلسوز و هماهنگ است که این موضوع باعث هم افزایی در شهرداری شده است .

موسویان افزود : تکریم کارگران عزیز وظیفه تک تک ما می باشد و باید گفت از اینکه این عزیزان ما را در ساختن شهری آباد و شایسته فرزندانمان با دستهای پینه بسته خود یاری می نمایند باید تشکر کرد و به احترام آنها سر تعظیم فرود آورد.

وی در پایان با اشاره به زحمات و تلاش های شبانه روزی کارگران برای حفظ و نگهداری شهر گفت: امیدواریم با حمایت اعضای شورای اسلامی بتوانیم آینده بهتری برای کارگران رقم بزنیم.

در این مراسم، از کارگران نمونه شهرداری در حوزه های مختلف فضای سبز، پاکبانان و سازمان های شهرداری با حضور امام جمعه، فرماندار جمعی از مسئولان و اعضای شورای اسلامی تجلیل به عمل آمد.

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید