اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

ضرورت اصلاح ساختار واحد‌های تولیدی و صنعتی برای پایداری اشتغال

ضرورت اصلاح ساختار واحد‌های  تولیدی و صنعتی برای پایداری اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر ضرورت اصلاح ساختار واحد‌های تولیدی و صنعتی برای پایداری اشتغال تاکید کرد.

به گزاش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در نشست تخصصی شورای عالی کار کشور که به منظور بررسی ظرفیت های تولید و اصلاح ساختار واحدهای تولیدی با حضور نمایندگان وزارت خانه های ذیربط و کانون های عالی کارگری و کارفرمایی در تهران برگزار شد وی با اشاره به ضرورت اصلاح ساختار در شرکت داروسازی شهید قاضی تبریز خاطر نشان کرد؛ این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سرم و فرآورده های تزریق در کشور بوده و نقش عمده ای در تامین سلامت مردم دارد و هم اکنون پس از ۳۰ سال از زمان تاسیس و بهره برداری از این واحد تولیدی بازسازی خطوط تولید در راستای ارتقاء کیفیت و کاهش ضایعات محصول یک ضرورت و از الزامات اساسی می باشد.

فتحی با تاکید مجدد بر ضرورت بازسازی خطوط تولیدی شرکت داروسازی شهید قاضی تبریز افزود: در صورت اصلاح ساختار تولید این شرکت، ضمن ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی و کاهش چشمگیر ضایعات، امکان تولید محصولات جدید و استراتژیک به علت تفکیک خطوط این شرکت فراهم خواهد شد.

 وی در پایان تصریح کرد؛ در این نشست طرح اصلاح ساختار اقتصادی این شرکت تصویب شد  و مقرر شد کارگران این شرکت از اول مرداد ماه سالجاری با تغییر اصلاح ساختار اقتصادی شروع بکار نمایند.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید