اخبار

فراخوان برگزاری دوره های آموزشی ایمنی و بهداشت کار به صورت مجازی توسط گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان آذربایجان شرقی

فراخوان برگزاری دوره های آموزشی ایمنی و بهداشت کار به صورت مجازی توسط  گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان آذربایجان شرقی

گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان در نظر دارد ، در راستای حفظ و صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی کشور و توسعه سطح فرهنگ ایمنی کار و همچنین با عنایت به ضرورت بهره مندی از ظرفیت فناوری های نوین در زمینه آموزش ایمنی کار و تسهیل در اخذ خدمات آموزشی و علی الخصوص جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا ، دوره های ایمنی و بهداشت کار را به صورت مجازی برگزار نماید . متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام در دوره های مذکور از طریق لینک https://kardan.mcls.gov.ir   اقدام نمایند . شایان ذکر است آزمون این دوره در محل این گروه ( تبریز ) برگزار می گردد .

  نام دوره : سیستم مدیریت ایمنی کار ، سلامت و محیط زیست ( HSE )

نوع دوره : تخصصی

نحوه برگزاری دوره : مجازی

تاریخ برگزاری دوره : 10/7/1400  لغایت 12/7/1400

ساعت شروع کلاس : 8 صبح

هزینه دوره : 000/050/1 ریال

تاریخ آزمون :  متعاقباً اعلام خواهد شد .

محل برگزاری آزمون : حضوری ( تبریز ) 

مجری : واحد آموزش (35512712)

********************************************

ضمناً به اطلاع متقاضیان محترم می رساند ، دوره های آموزشی مزبور در صورت رسیدن به حد نصاب و به صورت مجازی برگزار خواهد شد و امتحان دوره ، حضوری بوده و در محل گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان به آدرس : تبریز - میدان فجر ( باغ گلستان ) - خیابان فلسطین جنوبی- نبش کوچه کمپانی 2- جنب هتل اهراب ،  با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی ، برگزار خواهد شد .

شایان ذکر است ، فرآیند ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق لینک فوق الذکر قابل انجام خواهد بود . همچنین متقاضیان محترم می توانند جهت اخذ راهنمایی های لازم به نشانی : تبریز – میدان فجر ( باغ گلستان ) – خیابان فلسطین جنوبی – نبش کوچه کمپانی 2 – جنب هتل اهراب – " گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار استان آذربایجان شرقی " مراجعه نموده و یا با واحد آموزش این گروه به شماره تلفن 35512712  تماس حاصل نمایند .

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید