اخبار

نشست تخصصی اعضای کمیته مدیریت بر واکنشهای کارگری در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از تشکیل نشست تخصصی اعضاء کمیته مدیریت بر واکنشهای کارگری در آذربایجان شرقی خبر داد.
نشست تخصصی اعضای کمیته مدیریت بر واکنشهای کارگری در آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی با اعلام این خبر گفت؛ اعضای کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان با حضور درمجموعه ماشین سازی و شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز به موانع و مشکلات این شرکتهای تولیدی رسیدگی و راهکارهای لازم برای تداوم تولید این شرکتها صادر گردید.

فتحی هدف از حضور اعضای کمیته مدیریت بر واکنشهای کارگری در واحد های تولیدی صنعتی را احصا و بررسی مسائل و مشکلات کارگری و صنعتی  و پیگیری میدانی و رفع موانع و آسیب‌های موجود و ایجاد آرامش در محیط های کار برشمرد.

وی اظهار کرد؛ این مجموعه ها هر یک سهم مهمی در  ایجاد اشتغال منطقه ایفا می کنند و به لحاظ جایگاه مهم  و استراتژیک این صنایع که به نوعی صنعت مادر تخصصی در سطح ملی و استانی محسوب می شوند این کمیته در جهت صیانت از نیروی کار و ضرورت رفع موانع تولید، در عالی‌ترین سطح با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دبیر کمیسیون کارگری استان، نماینده فرمانداری تبریز، سازمانهای صمت، دستگاههای نظارتی و امنیتی، سازمان تامین اجتماعی و نمایندگان بخش کارگری و کارفرمایی با هماهنگی این اداره کل ضمن بررسی کارشناسی و احصا مشکلات و تصمیمات تخصصی و تدابیر لازم  اتخاذ می گردد و نیز در صورت نیاز برای اخذ تصمیمات به کمیسیون کارگری استان ارجاع می گردد.

فتحی با اشاره به نتایج اثربخش این جلسات و بازدیدها از مجموعه های تولیدی صنعتی استان افزود: در این نشست ها ضمن بازدید از خطوط تولید واحدهای تولیدی صنعتی، روند تولید وموانع ومشکلات موجود توسط مدیران عامل ارائه و نیز درخواست نمایندگان کارگران اخذ می گردد.

 سپس نکته‌نظرات کارشناسی توسط نمایندگان دستگاه‌های عضو ارائه شده و تصمیمات لازم با حضور مدیران عضو این کمیته اتخاذ و اجرا می گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد؛ در این نشست با حضوردر مجموعه ماشین سازی تبریز و شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز  آخرین مشکلات این مجموعه‌های بزرگ صنعتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید