اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

۲۰ واحد نمونه، کارگر نمونه و گروه‌های کاری نمونه آذربایجان شرقی تجلیل شدند

۲۰ واحد نمونه، کارگر نمونه و گروه‌های کاری نمونه آذربایجان شرقی تجلیل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از تجلیل ۲۰ واحد نمونه، کارگر نمونه و گروه‌های کاری نمونه آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در آیین تجلیل از واحد‌های نمونه، کارگران نمونه و گروه‌های کاری نمونه، استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس تجلیل از واحد‌های نمونه، کارگران و گروه کاری نمونه در سطح استان را در سرلوحه بر نامه های این هفته  قرار داده ایم؛ چراکه قشر کار و کارگری با افتخاردر راستای حفظ دستاوردهای انقلاب حرکت می‌کنند.

 وی در خصوص نحوه داوری در انتخاب واحد‌های نمونه، ادامه داد:   ۴۲۸ واحد تولیدی و صنعتی در استان در سامانه جشنواره امتنان ثبت نام نموده بودند که از این تعداد ۱۱۴ واحد به مرحله داوری رسیده و ۲۰ واحد از آن‌ها تحت عنوان کارگر نمونه، واحد نمونه و گروه کاری نمونه انتخاب شدند.

فتحی تصریح کرد: ارائه شیوه‌های نوین در کار، ابتکارونوآوری در زمینه افزایش بهره‌وری، کاهش ضایعات در خط تولید، رعایت اصول اخلاق فردی و حرفه‌ای، رعایت موارد ایمنی و ارتقای مهارت‌های شغلی، مشارکت فعال در سیستم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله شاخص‌های مدنظر داوران در ارزیابی و انتخاب واحد نمونه، کارگر نمونه و گروه کاری نمونه هستند.

وی همچنین تحقیق، پژوهش و آموزش،  تولید و صادرات، خدمات رفاهی تولید، رعایت سه جانبه کارگر و کارخانه را از دیگر شاخص‌های مدنظر در انتخاب واحد های نمونه عنوان کرد و گفت: امروز پنج واحد تحت عنوان واحد‌های نمونه، کارگران نمونه و گروه‌های کاری نمونه با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از مسئولان استانی تجلیل بعمل آمد وبرنامه تجلیل‌ از سایر واحدها ی نمونه در روزهای  آتی بصورت منطقه ای برگزار خواهد شد.

۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید