اخبار

سردار فرماندهی سپاه عاشورای آذر بایجان شرقی؛

تنها راه مبارزه با دشمن، خدمت صادقانه به مردم است

سردار فرماندهی سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت؛ تنها راه مبارزه با دشمن،خدمت صادقانه به مردم است
تنها راه مبارزه با دشمن، خدمت صادقانه به مردم است

سردار اصغر عباسقلیزاده در دیدار اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی که به همت حوزه بسیج کارمندی شهید دستغیب تبریز ظهر امروز یکشنبه در محل سالن اجتماعات سپاه عاشورا برگزار شد با اشاره به ارزش و قداست خدمت رسانی به مردم شریف استان اظهار کرد: خدمت به مردم موهبت بزرگ الهی و افتخار بزرگی است که نصیب هر یک از کارگزاران نظام گردیده است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم تصریح کرد؛ باید با تمام وجود و بسیج تمامی ظرفیت ها برای خدمت به مردم تلاش کنیم و مهم ترین معیار خدمت رسانی، جلب رضایت مردم و کسب رضایت خداوند متعال است.

سردار عباسقلیزاده در بخش دیگری به اقدامات سپاه عاشورای استان و حضور فعال در عرصه خدمت رسانی اشاره نموده بیان کرد؛ در ۳ سال گذشته بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان با همراهی سپاه و کمک های مردم و خیرین در راستای محرومیت زدایی اقدامات گسترده ای در سطح استان بعمل آمده است.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهتمام ویژه بسیج برای حل مشکلات مردم افزود: با همت و تلاش و همراهی و همدلی و هم افزایی مردم ۳۷۷۱ گروه جهادی در استان تشکیل و راه اندازی شده است و این نشان از ارزش و منزلت مردم و تلاش مسئولین نظام برای رفع محرومیت زدایی و سر افرازی ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید