اخبار

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی:

مجموعه ادارات وزارت در استان با تمام ظرفیت در خدمت مردم شریف استان هستند

مجموعه ادارات وزارت در استان با تمام ظرفیت در خدمت مردم شریف استان هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت؛ مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه وزارت با تمام ظرفیت در خدمت مردم شریف استان است.

حسین فتحی در دیدار اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان آذربایجان شرقی که در محل ستاد فرماندهی سپاه عاشورا برگزار شد با تبریک هفته بسیج و انتصاب سردار فرماندهی سپاه عاشورا با بیان نقش راهبردی هر یک از ادارات در خدمت رسانی و افتخار آفرینی برای ایران اسلامی اظهار کرد؛ در اجرای منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبردی نظام در شکوفایی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مردم در اولویت برنامه ها قرار دارد.

فتحی با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ درصد از جمعیت استان از خدمات مجموعه ادارات وزارت در استان بهره مند می باشند خاطر نشان کرد؛ با توجه به جایگاه این ادارات و نقش راهبردی هر یک از ادارات در عرصه خدمت رسانی،مدیران و کارکنان همکار در این مجموعه ها با تمام توان و ظرفیت در مسیر خدمت رسانی آماده ارائه خدمت به آحاد مردم می باشند.

وی با تبریک انتصاب سردار عباسقلیزاده به سمت فرماندهی سپاه عاشورای آذربایجان شرقی،دیدگاهها و تاکیدات ایشان را فرصتی برای ایفای نقش بیشتر و بهترمسئولین و مجموعه کارکنان خدوم ادارات و ساز مانهای تابعه وزارت در استان دانست و تلاش بیشتر تمامی همکاران را برای ارزش آفرینی در جامعه خواستار شد.

۲۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید