اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در نشست با معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی عنوان کرد؛

بخش عظیمی از مردم از خدمات مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان بهره مند هستند

حسین فتحی,مدیرکل تعاون،کار رو فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, شورای هماهنگی ادارات و سامانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی,شفاف سازی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت؛ مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان برای بخش عظیمی از مردم خدمات ارائه می نمایند.
حسین فتحی در نشست اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی در استان با معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با بیان نقش راهبردی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان در ارائه خدمات شایسته به آحاد مردم اظهار کرد؛ این ادارات در عرصه های مختلف اجتماعی ،سیاسی و امنیتی نقش ایفا می کنند و اقدامات اساسی همکاران در حوزه های مختلف در ایجاد آرامش در محیط های کار و حمایت های اجتماعی و نیز حفظ دستاورد های ارزشمند نظام از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
فتحی با معرفی خدمات ارائه شده توسط این مجموعه ها افزود: وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با گستره فعالیت ها و خدمات به بیش از ۷۰ درصد مردم در راستای تداوم تولید ،توسعه ی اقتصادی توانمند سازی نیروی مولدکار و توسعه بخش تعاون به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کنند.

معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی:
مجموعه خدمات ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی  در تمامی حوزه ها کار سازاست

معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی در نشست اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان با اشاره به نقش مهم این ادارات اظهار کرد: مجموعه ادارات تابعه وزارت در استان با هماهنگی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس رسالت خطیر و وسعت فعالیت ها در تمامی حوزه ها نقش مهمی را ایفا می کنند.
تراب محمدی افزود: اگر این مجموعه ها بتوانندهم افزایی به تمام معنا داشته باشند بسیاری از موانع و مشکلات مردم رفع می گردد.
وی آگاه سازی و آگاهی بخشی به مردم را از موضوعات بسیار مهم  خواند و بر ضرورت شفاف سازی مجموعه خدمات برای اطلاع رسانی و آگاهی مردم از وظایف و اختیارات کارگزاران تاکید کرد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری در بخش دیگری با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی کار تصریح کرد باید روحیه و انگیزه کاری در بین جوانان و نیروی مولد جامعه نهادینه شود تا با روحیه انقلابی و جهادی برای نقش آفرینی در جامعه حرکت کنند
وی نظام و مردم را امانتی مهم توصیف کرد و خاطر نشان کرد مهم ترین کارکرد و بزرگترین وظیفه ما حفظ کیان نظام و کسب رضایت  مردم است.

۸ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید