اخبار

معاون امور تعاون: اتاق وضعیت (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود

معاون امور تعاون: اتاق وضعیت (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،«مهدی مسکنی »، در  چهارمین دیدار با مدیران و کارشناسان امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بیان کرد : تا کنون حدود ۳۰ تعاونی مشکل دار بررسی شده اند.
معاون امور  تعاون با اشاره به اقدامات جدید این معاونت برای تسریع فرآیندها ، هم افزایی، هماهنگی میان بخشی و جلوگیری از هدر رفت وقت سیستم، گفت : اتاق وضعیت (EOC) در معاونت تعاون برای رصد لحظه ای و آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود. 
وی تصریح کرد: عملکرد تعاونی ها و ادارات کل استانی پایش و نظارت می شوند و در صورت ترک فعل از سوی هر طرف، اقدام فوری و جدی انجام می‌گیرد.
مسکنی تاکید کرد: با برگزاری نشست ها در مسجد و گفتگوی بی واسطه و رودررو با مردم ، از نزدیک با دغدغه ها و مشکلات مردم روبرو شده و با بررسی مسائل مطرح شده در نشست ها، نسبت به سیاست گذاری و تنظیم دستور العمل ها با دقت بیشتری اقدام می شود.
معاون امور تعاون خاطر نشان کرد : با هدف افزایش سطح آموزشی تعاونگران، سرفصل های آموزشی لازم برای تعاونگران تهیه و در استان تهران به صورت پایلوت اجرا می شود.
وی با اشاره به کمبود ساختاری بخش دولتی تعاون خبر داد: در خواست اضافه شدن دفتر مسکن،حقوقی و حسابرسی به ساختار معاونت امور تعاون  به سازمان امور استخدامی کشور، ارسال  می شود.
سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز در این نشست بیان کرد : آقای مسکنی، جهادی وار مسائل تعاونی های مشکل دار را رصد و پیگیری می‌کنند.
وی افزود : تعاونگران عزیز در این مدت کوتاه، تغییرات محسوس را لمس کرده اند.
تهمینه دانیالی با بیان اینکه در این نشست، تمامی مصوبات به تفکیک تعاونی ، تاریخ اجرا و میزان پیشرفت  بررسی شد، تصریح کرد : مدارک و مستندات اجرای مصوبات، در اختیار معاونت امور تعاون قرار گرفت.
۱۹ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید