اخبار

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: کسب مقام اول تیمی شنا کارگری توسط آذربایجان شرقی در المپیاد ورزش کارگری کشور

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از کسب مقام اول تیمی شنا کارگری توسط آذربایجان شرقی در المپیاد ورزشی کارگری کشور خبر داد.
پرویز پناهی با بیان این خبر در جمع خبرنگاران گفت: تیم کارگری شنا آذربایجان شرقی در المپیاد فرهنگی و ورزشی کارگران 93 که در مازندران برگزار شد مقام اول تیمی را در رشته شنا کسب کرد. وی در همین راستا اظهار کرد: سه نفر از کارگران استان در قالب یک تیم ورزشی(رشته شنا) در این دوره از مسابقات شرکت کردند که با یک مدال طلا و دو مدال نقره، مقام اول کشوری را در این رشته و دوره از مسابقات به خود اختصاص دادند. پناهی ابراز کرد: 52 نفر از کارگران استان با یک هزار و 900 نفر از کارگران سایر استان های کشور در رشته هایی همچون دو و میدانی، دوچره سواری، تنیس روی میز، وزنه برداری، کشتی فرنگی، شنا، والیبال ساحلی، اسکواش، شطرنج و کوهنوردی در بخش آقایان و رشته‌های دو و میدانی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و بدمینتون در بخش بانوان به رقابت پرداختند. مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بخش پایانی سخنان خود افزود: تیم وزنه برداری کارگران استان نیز با کسب دو مدال طلا به مقام سوم تیمی دست یافت. پناهی ادامه داد: کارگران ورزشکار استان با کسب سه مدال طلا، سه نقره و پنج برنز رشته های مختلف که در مجموع ، سهم آذربایجان شرقی یازده مدال در این دوره از مسابقات بود که توانست در بین 25 استان در رتبه 6 کشوری در بین تیم های حاضر قرار گیرد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید