اخبار

افتتاح پروژه شرکت تعاونی فرآورده های لبنی راین جلفا توسط استاندار

افتتاح پروژه شرکت تعاونی فرآورده های لبنی راین جلفا توسط استاندار
مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جلفا از افتتاح و بهره برداری پروژه شرکت تعاونی فرآورده های لبنی راین 2683 جلفا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی رشید ابراهیمی مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جلفا گفت: در سفر یک روزه استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان جلفا پروژه شرکت تعاونی فرآورده های لبنی راین 2683 جلفا توسط دکتر مجید خدابخش افتتاح و در مدار تولید قرار گرفت. محصولات این شرکت تعاونی انواع محصولات لبنی (شیر، ماست، خامه، دوغ و ...) در انواع و اندازه های مختلف می باشد که با برند «آخار» در بازار ارائه خواهد شد.

ابراهیمی گفت: این شرکت تعاونی دارای 7 نفر عضو و سرمایه ثبتی 21 میلیارد ریال در سال 85 به ثبت رسیده و عملیات اجرایی آن از سال 1390 شروع شد. ابراهیمی افزود: برای اجرا، تکمیل و راه اندازی کامل پروژه این شرکت تعاونی بیش از 60 میلیارد ریال هزینه شده است که 24 میلیارد ریال آن تسهیلات بانکی بوده و بیش از 36 میلیارد ریال آورده خود اعضای تعاونی می باشد.

ابراهیمی افزود: مرحله اول تولید این تعاونی با روزانه 10 تن انواع محصولات لبنیاتی و اشتغالزایی مستقیم 10 نفر و اشتغالزایی غیرمستقیم 35 نفر به بهره برداری رسید و در مرحله نهایی به 40 تن تولید روزانه با  40 نفر اشتغالزایی مستقیم و 120 نفر اشتغالزایی غیرمستقیم خواهد رسید.

ابراهیمی با اشاره به تکنولوژی استفاده شده در این طرح گفت: تکنولوژی استفاده شده در پروژه شرکت تعاونی فرآورده های لبنی راین جلفا از نوع پیشرفته بوده و از آخرین متدها و دستگاههای روز دنیا در این طرح استفاده شده است.

ابراهیمی در پایان این طرح را مصداق بارزی از اقتصاد مقاومتی برشمرد و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از چندین طرح دیگر در شهرستان شاهد محقق شدن کامل فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال باشیم. 
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید